1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Käesolevad tingimused sätestavad õiguslikud suhted teenuste ja toodete ostmisel internetipoest kumapood.ee. Tingimused kehtivad tellimuse sooritanud isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna kumapood.ee omaniku AS Kuma (edaspidi Teenindaja) vahel.

2. Tooted

2.1. Toodete hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

2.2. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata.

2.3. E-poes olevad toodete pildid on illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikest toodetest.

2.4. Toodete kirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tooteinfo sisestamisel tekkinud vigu.

3. Toodete eest tasumine

3.1 Toodete eest tasumine toimub internetipanga (SEB ja Swedbank) vahendusel.

4. Toodete tarnimine

4.1. Kui tooted tarnitakse Kliendile tema soovil Eesti Posti teenuseid kasutades, lisandub toodete hinnale postikulu sõltuvalt paki kaalust Eesti Posti hinnakirja järgi, tarneaeg on vastavalt tellitud toodete eripärasustele 3–14 päeva.

 

4.2. Kui Klient tellib tooted SmartPosti pakiautomaati, lisandub toodete hinnale 2,5€, tarneaeg on vastavalt tellitud toodete eripärasustele 3–14 päeva.

4.3. Toodetele saab Klient kokkuleppel järele tulla Kuma Foto kauplustesse (esindused Rakveres, Paides, Türil). Teenindaja annab Kliendile e-posti või e-maili teel teada, millal ta võib oma kaubale järele minna ning see aeg ei ole pikem kui 14 päeva.

7. Tagastamisõigus

7.1. Kliendil on õigus tagastada praagi tunnustega toode 14 päeva jooksul. Teenindaja toimetab Kliendini soovi korral uue toote või tagastab Kliendile raha mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

8. Vastutus ja vääramata jõud

8.1. Teenindaja ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate tingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8.2. Teenindaja ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Teenindaja ei saanud mõjutada ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

9. Muud tingimused

9.1. Kõiki kumapood.ee kasutamise käigus saadud Kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Teenindaja ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele.

9.2. Kumapood.ee-st toodete tellimise ja ostmisega tekkida võivad erimeelsused Kliendi ja Teenindaja vahel lahendatakse läbirääkimiste teel ja vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

 

Registreeru kasutajaks