Kruusid

  Oska pisiasjadest rõõmu tunda! Nüüd on Sul hea võimalus oma päev rõõmsamaks muuta just omanäolise tassiga. Kujunda pilkupüüdev kohvikruus endale ja ka sõpradele – kruusi läheb ju alati vaja. Meilt on võimalik tellida nii erikujulisi,värvimuutvaid kui ka pimedas helendavaid tasse.

Värvimuutvate tasside puhul ei pruugi esmapilgul nende jooginõude juures midagi tavatut märgata – need on suured ning värvilt mustad, sinised või punased. Põnevust tekitav muutus toimub, kui sinna sisse valada kuum kohv, tee, kakao, vesi vms. Kruus hakkab kohe värvi muutma ning mõne hetkega on see üleni valge. Aga see ei ole veel kõik, sest nüüd ilmub kruusil nähtavale ka Sinu valitud foto. Pärast joogi lõppemist püsib kruus heledana veel 10 minutit. Seejärel muutub see jälle tumedaks ning järgmine värvimuutus toimub juba järgmise kohvijoomise ajal.

Lisaks on võimalik tellida üksnes osaliselt värvimuutvaid kruuse. Sel juhul on kruus küll valge, kuid selle peal olev värvimuutev süda või ruut on esialgu punase- või mustavärviline. Kuuma joogiga muutub ala valgeks ning nähtavale ilmub Sinu valitud foto.

Loomulikult on saadaval ka täiesti tavalised valged ning viimasel ajal suurt populaarsust võitnud värviliste sangadega kruusid.

Tooted 1 kuni 15 koguhulgast 16

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2

Määra tõusev suund

Tooted 1 kuni 15 koguhulgast 16

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2

Määra tõusev suund
Registreeru kasutajaks