Kohaletoimetamine

Kui palju maksab kauba kohaletoimetamine?

Kuma Foto 0€, kui on võimalik kaubale ise järele tulla Paide või Rakvere Kuma Foto kauplusesse. Fotokaupluste aadressid on näha siin.


Omniva pakiautomaat 3.20 € Omniva pakiautomaati kasutades. Omniva on kiire, mugav ja soodne viis saata ja saada pakke, sõltumata kellaajast või nädalapäevast. Pakiautomaatide asukohti ja pakkide vastuvõtmist on võimalik näha Omniva koduleheküljel. Kui tellimus on tehtud enne kella 14:00 saab Post24-ga paki kätte tavaliselt järgmiseks päevaks.

NB! Üle 50 € ostu puhul on Omniva pakiautomaat tasuta!


Itella Smartpost 3.20 € Itella SmartPost pakiautomaati kasutades. Pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes, kuhu on hea ligipääs, head parkimistingimused ja õhtul kaua avatud. Pakiautomaatide asukohti on võimalik vaadata SmartPosti koduleheküljelt.

NB! Üle 50€ ostu puhul on Smartposti pakiautomaat tasuta!


Kuma Foto al 2,90 € Tähitud maksikiri. Tähtmaksikiri väljastatakse saajale tema elu- või asukohas allkirja vastu. Väljastamiseks tehakse üks katse. Juhul, kui saajaga kontakti ei leita ning saadetist ei õnnestu väljastada, jäetakse saaja postkasti tellimuse saabumise teade, mille alusel väljastatakse saadetis saajale lähimast (teatel märgitud) postkontorist. Kui tellimus on tehtud enne kella 14:00, edastatakse tähtmaksikiri saajale postitamise päevale ülejärgneval tööpäeval (E-R). Tähitud maksikirja 230 x 330 x 20 mm (alates 01.03.13)


 Kuma Foto al 3,68 € Standardpakiga saatmisel. Standardpakk on postisaadetis mitmesuguste tootmis- ja tarbeesemete saatmiseks. Postisaadetise saabumisteade edastatakse saaja postkasti hiljemalt järgmisel tööpäeval. NB! Väikeste pakkide puhul (kuni 2 kg rasked) soovitame kasutada tähitud maksikirja.


Registreeru kasutajaks