Korduma Kippuvad Küsimused

  1. Mida teha, kui lehekülg ei avane korrektselt?

Et lehekülg kuvaks korrektselt, kasutage veebisirvijat Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera või uuendage oma Internet Explorer versioon 7-ks. 

  1. Kui palju maksab kauba kohaletoimetamine?

Võimalusel kaubale ise järele minna Paide, Türi või Rakvere Kuma Foto kauplusesse, siis ei maksa see sentigi. Juhul, kui soovite kaupa kätte saada Eesti Posti, Post24 ja SmartPosti teenuseid kasutades, arvestab programm automaatselt postikulu Teie valitud kohaletoimetamise viisi ja paki kaalu järgi. Paar kalendrit saab saata näiteks maksikirjana ja see maksab 2.97 EUR. Saatmine pakiautomaatidesse maksab 3.20 EUR. Lähemalt saad saatmise kohta lugeda siit

  1. Kui kiiresti tellimus minuni jõuab?

Tellimuse täitmist alustatakse kohe, kui tasusumma on laekunud AS Kuma arvele. Enamus tellimusi on võimalik täita 3-4 tööpäeva jooksul, aga mitte hiljemalt kui 14 päeva. 

  1. Kui suur peab olema pildifail oma pildiga toote tellimiseks?

Kõige paremini sobivad fotofailid (png, jpg) suurusega alates 1 MB. Väiksemate kujunduste (mobiilikotid, kruusid) puhul piisab ka suurusest 500 KB-1 MB (alates 1000x2000 pxl).  Soovitame järgida autorikaitse põhimõtteid ja mitte kasutada internetist leitud pilte omaniku loata. 

  1. Kuidas kasutada FTP-d piltide laadimiseks?

Täpsema juhendi leiate siit

Registreeru kasutajaks